Süper Genç

Brightstar Cep Telefonu Servisi, mobil cihazlarınızın garanti işlemlerini yürütüyor. Genellikle Vodafone’dan aldığınız cihazlar şirketin Vodafone ile ortak çalışmasından dolayı bu kurumdan garantili oluyor.

Brightstar garantisine sahip cihazlarınızı tüm Vodafone Şubelerinden garantiye gönderebilirsiniz. Üstelik yanınızda bir fatura ve garanti belgesi olmasına ihtiyacınız bulunmuyor. Vodafone Cep Merkezlerine gittiğinizde imei numaranız üzerinden garanti sorgulaması yapılıyor ve cihazınızı sizin adınıza tamir için gönderebiliyorlar.

Eğer hattınız telsim ise vodafone müşteri hizmetlerini arayarak eğer vodafone’lu değilseniz aşağıdaki telefon numarasından hafta içi mesai saatleri arasında konuşarak cihazınızın durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama cihazı servise elden teslim etmediğinizden dolayı bekleme süreniz kargo işlemleriyle beraber 4 haftayı bulabiliyor.

Adres : Ayazağa Mahallesi, Cendere Yolu, Numara : 9 – 34075 Şişli/İstanbul

Telefon Numarası : 0 (212) 332 21 70

Faks : 0 (212) 332 21 77

Kategorisi: Sehir Rehberi

Şimdiye Kadar: 5 Cevap.

  1. emre dedi ki:

    0541 3434 **4 cıhazında ekran donma problemı var krıstalı sıkıntı dedıler cıhazım darbeden dolayı böyle oldu yurt içi ama karantısının devam edıp etmedıgının bi önemı yok daha öncesınde garantı dısı onarım yapıldı

  2. Müslüm dedi ki:

    Iphone 6 marka cihazımı garantiye yolladım 38 gündür telefonumla ilgili herhangi bir iletişime geçemedim . Böyle bir firma olmaz olsun ..

  3. fatma ersoy dedi ki:

    telefonum donuyor ve algılamıyor ne yapabilirim

Bir Cevap Yazın