Süper Genç

Bilgisayarınızda bulunan cd-rom veya writer’ı buton kullanmadan açmak mı istiyorsunuz? Bu işlem çok kolay; birkaç adımda tamamlayabilirsiniz.

565 Kb boyutundaki bizim tarafımızdan kodlanan programımız ile bunu kolayca yapabilir veya yazımızın son paragrafında anlattığımız yöntem ile programsız şekilde istediğinize ulaşabilirsiniz.

Biz programın ismini SidiRum koyduk : İndirmek için Tıklayın!

Programımızı pascal-delphi yazılımı ile 2009 senesinde kuzenim Burak ve diğer kuzenim Mustafa Abi ile geliştirdik. Günümüzde Windows Xp, Windows 7, Windows 8 işletim sistemlerinde sorunsuzca çalıştığını test ettik. Güvenle kullanabilirsiniz.

Yazılımımız kesinlikle yükleme gerektirmeden çalışıyor ve kullanımı oldukça basit fakat üzerinde isimlerimiz biraz fazla zikrediyor. Çocukluk deyip geçebilirsiniz. Sonuçta işinizi görecektir. Programdaki butonlara bastıktan sonra 1,5 saniye kadar bekleyip cd kapağının açılışını izleyin.

Laptoplarda sadece açma işlevini, masaüstü bilgisayarlarda ise hem açma hem kapama özelliğinden faydalanabilirsiniz.

► Ayrıca program gerektirmeden bu işlemi yapmak istiyorsanız Bilgisayarım’a girin, Cd veya Dvd Rom veya Writer’ınızın üzerine mouse’un sağ tuşu ile tıkladıktan sonra seçenekler’den Çıkar’a tıklayın programsız şekilde bunu tüm bilgisayarlarda yapabilir ve cd’nizi koyduktan sonra elinizle iterek kapağı kapatabilirsiniz.

Şimdiye Kadar: 2 Cevap.

  1. canamca dedi ki:

    helal olsun gençler bu kadar güzel ve kolay bir program yapmışsınız ALLAHcc ye emanet olasınız

  2. mahsum dedi ki:

    helal olsun sana

Bir Cevap Yazın