Süper Genç

Fındık Fiyatları
Fındık Fiyatları, hasat mevsimi olan yaz aylarında belli olmakta ve yıl boyunca o değere yakın bir seyirde devam etmektedir. Örneğin 2013 Yılı’nda Fındığın Kilogram Fiyatı olarak ortalama 6 lira civarında belirlendi ve yıl içerisinde genellikle olan şekilde bu seyirde devam edecektir.

Sizin için aşağıdaki fındık fiyatı tablosunu hazırladık. Tablodan Ordu, Giresun, Düzce, Ünye, Akçakoca ve Trabzon Fındıklarının Kilo Fiyatlarına erişebilirsiniz. Trabzon için tablonun çubuğunu sağ tarafa çekmelisiniz.

Tablomuzda bulunan fındık fiyatı sizler için bilgilendirme amaçlı olarak yazılmıştır. Fındığınızı satacağınız zaman bu sayfadan gerçek fiyatı değil minimum kilogram fiyatını öğrenebilirsiniz. Tablodaki değerler günlük olarak güncellenmektedir.

Fındık Tüccarları ve Fabrikalardan öğrenebildiğimiz bu miktarlar sistemimizce otomatik olarak güncellenmektedir. Fındığınızın kilo başına en düşük değerini gösterir. Bu bilgi ile fındığınızı değerinin daha altına satmamaya dikkat gösterebilirsiniz.

Belirttiğimiz bölgelere ait Fındık Fiyatı Sorgula ve Fındık Fiyatı Son Durum’u aşağıda görüldüğü gibidir.

Tabloyu görüntülemek için birkaç saniye beklemeniz gerekebilir. Herhangi bir sorun durumunda bize yorum kutumuz aracılığıyla sayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz.

Kategorisi: Kişisel

Bir Cevap Yazın