Süper Genç

Leyla ile Mecnun'un Yeni Adı
Trt 1’de haftalık olarak yayınlanan Leyla ile Mecnun Dizisi 2012 – 2013 sezonunda Trt Kanalında sezon finalini yaptı. 103 Bölüm boyunca seyircilerine keyifli dakikalar yaşatan ve güldüren dizi artık son noktayı koydu ve 2013 Yılı Hazinran Ayında finalini yaptı.

Fakat Dizi’nin Hayranları bu habere çok üzülünce bir başka kanal Dizi’nin Senarist ve Yapımcısına teklifte bulunarak ‘Bizim kanalımızda, başka bir isimle bu projeye devam etmek ister misiniz?’ şeklinde bir teklifte bulundu. Bizde sizleri bilgilendirmek üzere dizinin artık hangi kanalda ve hangi isimde devam edeceğini öğrenebileceğiniz bir yazı yazdık.

Leyla ile Mecnun Dizisi 2013 yılı Ekim Ayı itibariyle Star Tv’de yeni ismi olan ‘Ben de Özledim’ adı ile yayınlanmaya devam edecek. Yapımcı, Senarist ve Yönetmen gibi isimler sabit kalsa da oyuncu kadrosunda değişikliklerin olacağı bildirildi. Fakat ilk fragman’dan gördüğümüz kadarıyla erkek oyuncu kadrosunun tamamı yeni dizide de bulunuyor.

En doğru bilgi için 20 gün kadar bekleyip ilk fragranı izleyebileceğiz. 40 gün içerisinde ise ilk bölüm’ü izleyip eski dizi ile yeni diziyi karşılaştırabileceğiz ve bizlere aynı tadı verip vermediğine bakabileceğiz.

Yeni kanalda, yeni ismi ile devam edecek olan Leyla ile Mecnun Dizisi artık Star Tv’de olacak. Aşağıdan Fragman’ı izleyebilirsiniz. Yapım’ını Eflatun Film’in üstlendiği dizi’nin ilk tanıtım fragmanı :

Kategorisi: Soru - Cevap

Bir Cevap Yazın