Süper Genç

Link Meyve Suyu Portakallı
Link, Ülker’in ürettiği; Vişneli, Portakallı, Şeftalili ve Çilekli çeşitleri olan ve C Vitamini barındıran bir meyve suyudur. Yukarıdaki gibi plastik 250 Ml’lik şişelerde üretiliyor ve şu anda sadece bu kalıpta mevcut. Daha büyük veya küçüğü bulunmuyor; önceden üretilen metal kutulardan da günümüzde üretilmiyor.

Eskiden Link’in toz içecek reklamları bulunuyordu. Fakat Ülker artık toz olan halinin üretimini ve satışını yapmıyor. Ülker, Toz içeçeklerini Tang’de dahil olmak üzere büyük ihtimalle sağlığa zararlarlı olduklarından dolayı piyasadan çekti. Zaten o toz ile bu kaplardaki tadı asla yakalayamıyorduk.

Fiyatı, marketlerde 45 Kuruş olabildiği gibi şu anda bakkal gibi yerleri de hesaba katarsak tavsiye edilen satış fiyatı 50 Kuruş(Yarım Lira). Toplu olarak satın alırsanız yine kendi şirketlerinin olan Bizim Toptan Mağazalarından tanesi 35 Kuruş gibi bir ücrete gelen 24’lü paketlerden satın alabilirsiniz.

Ben, en çok portakallı olanını seviyor ve tercih ediyorum. Arada bir oluyor portakallı aldım sanıyorum ama şeftali’li almışım. Paketleri ve renkleri o kadar birbirine yakın ki; neyse diyorum ama şeftali aromalı olanı da hiç fena değil. Ama vişnelisi beni hem yakıyor hemde bana çok şekerli geliyor. Çilek aromalı olan ise çok çocuklar için belkide hiç içmedim.

Birde kabının bir daha kullanılamaması özelliği var sonuçta su koysan dökülür; ben gelende yanında yediğim azığın poşetini ve ilk açılışındaki folyo’yu büzüştürüp içine sokuyor, kapağını kapatıyor ve çöpe atıyorum.

Kategorisi: Kişisel

Bir Cevap Yazın