Süper Genç

Namaz Çizelgesi
Haftalık Namaz Çizelgesi’ne yukarıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Resim baskıya uygun olarak hazırlanmıştır. Tam olarak yatay a4 kağıt ebatlarındadır.

Tabloyu çocuklarınız için kullanabilir ve namaza alışma sürecinde yardım alabilirsiniz. Her hafta yeni bir kağıt harcamamak adına a4 boyutunda bir kağıda 2 veya 4 tane bastırabilirsiniz. Her sayfaya tam iki tane ve tam dört tane sığması için de bu boyutu kullanabilir ve makasla kesebilirsiniz.

Çocuklarınızın bu tabloyu kendilerinin veya sizin tarafınızdan onay ile onun yanında doldurmasını sağlayın. İsterseniz o alanı farklı renkler ile artı ve eksiye birer renk verebilir ve boyatabilirsiniz. İsterseniz de artı(+) ve eksi(-) simgelerini kullanabilirsiniz.

Bu tabloyu renksiz olarak siyah-beyaz formatta da bastırabilirsiniz. Ama biz çocukların sevmesi açısından renkli tasarladık. Birkaç çocuk birden bu tabloyu kullandığında karışmaması için de namaz takip ve yoklama tablomuza İsim-Soyisim bölümünü ekledik.

Alt kısma ise namaz ile ilgili teşvik edici hadisler ekledik. Böylece namazla ilgili birkaç hadis öğrenmiş olacaklar.

Kategorisi: Din

Şimdiye Kadar: 2 Cevap.

  1. mücahit dedi ki:

    Rabb’im emeklerinizin karşılığını ahirette sizlere gani gani versin inşallah. Çok güzel bir çalışma olmuş

  2. Yakup KIRAÇ dedi ki:

    Selamunaleyküm. Tablonuzu internetten araştırırken gördüm. Biraz değiştirerek derneğimizde talebeler için kullanmaya başladık. Hakkınızı helal edin. Rabbim bu çalışmalarınızdan dolayı sizden razı olsun.Amin.

Bir Cevap Yazın