Süper Genç

hotmail outlook hesap bağlama bitti

Yukarıdaki resmi anlattığım olayı anlamanız için hazırladım. Normalde benim mail hesabımda 5 tane mail birbirine bağlıydı ve sağ üstteki ismime tıkladığımda hesaplar arası geçiş yapabiliyordum. Şuan bu özelliği artık kullanamadığımı fark ettim. Ve sizlerinde aynı sorunu yaşayacağı için yazmak istedim. Eskiden bazen bu sorun oluyordu ama birkaç saniye geçtiğinde hemen diğer mail adreslerimiz listeleniyordu. Ama artık bekleseniz de gelmeyecek bundan sonra mailler arası geçiş yapılmıyor.

Microsoft, geçen ay bu mail hesaplarını birbirine bağlama özelliğini kullanan kullanıcılarına mail attı; bende ingilizce metni mevcut; türkçe olanını bulamadım. Bu özelliği güvenlik amacıyla en kısa süre içerisinde kaldıracaklarını yazmışlardı. Resimde gönderdikleri mail bulunuyor.

Ve o gün geldi çattı. Bu gün itibariyle artık hesaplar arası geçiş yapılamayacak. Benimde çok sevdiğim ve kullandığım bir özellikti; yazık ettiler.

Belki bir gün geri gelir kim bilir. Artık ben e-posta iletme özelliğini aktif ettim ve en sık kontrol ettiğim mail adresime diğer adreslerden mailler iletiliyor. Tabiiki cevaplamak istediğimde diğer mail adresine giriş yapmam gerecekecek.

Çıkış Yap – Giriş yap diye bizleri uğraştıracak Microsoft’a seslensem ne fayda? Geçmiş olsun.

Kategorisi: İnternet

Şimdiye Kadar: 2 Cevap.

  1. Mustafa dedi ki:

    Aynı özelliği bende kullanıyordum ve bir kaç gündür yok tahmin etmiştim; Kaldırıldı sanırım dedim ve kaldırılmış:'( Kötü oldu gerçekten çok basitleştirici güzel bir uygulamaydı.

  2. Berkay dedi ki:

    Aynen ya, benimde bu özellik kayboldu ne yaptıysam getiremedim sinir oldum.

Bir Cevap Yazın