Süper Genç

Sivas Çimen Gurme
Sivas’ta kaliteli ve nezih olan ortamların başında gelen Çimen Kebap, Atatürk Caddesi, Hayrat Sokak’taki ilk şubesini taşıyarak 11 Mart 2013 Pazartesi itibari ile Toptancılar Sitesi Bölgesine Sivas’taki yeni şubesi olan Çimen Gurme Restaurant’ı açtı.

Çimen Gurme’ye gittim ve ortamı biraz sıkışık olsa da çok beğendim. Masa Numaraları bile ‘G’ ile başlıyor g1, g2.. şeklinde ilerliyor. İlk şubelerinden daha geniş ve aynı şekilde iki kattan oluşuyor. Mescit ve Çocuk Oyun Parkı alanları aynı şekilde yeni binalarında da mevcut. Ayrıca bahçesi ve Araç Park alanı bulunmakta. İçeride sigara içilebilen bir alanda sizler için ayrılmış. Havaların ısınmasıyla birlikte gündüz ve akşamları bahçedeki yeni yapılan yerde yemek yiyebiliyorsunuz.

Haftasonları açık büfe kahvaltısı olan restoran evlere ve işyerlerine servis imkanı da sunuyor. Şehir merkezinden yürüme mesafesi bakımından biraz uzun dahi olsa; Belediye Otobüsleri veya kişisel aracınızla rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve memnun kalacağınız bu mekanı tavsiye ederim.

Telefon Numarası : 0 (346) 226 16 26

Adres : Gültepe Mahallesi, Toptancılar Sitesi – 58100 / Sivas

Yol Tarifi : Yıldızeli – Tokat veya Ankara Yoluna giderken Sivastan çıkmadan; Meydana 2,5 kilometre uzaklıkta. Otogardan bu istikamette çevre yoluna çıktığınızda 750 metre ileride kavşağı geçtiğinizde hemen sağınızda tabelayı ve restoranı görebilirsiniz.

Kategorisi: Sehir Rehberi

Bir Cevap Yazın