Süper Genç

Sivas Dominos Pizza
Dominos Pizza, Sivas Şubesini 23 Eylül2013 Pazartesi Günü Cumhuriyet Meydanı’na bakan bir konumda Çifte Minare’nin tam karşısına açtı. Restoran, toplamda iki kattan oluşuyor. Şuanki yerinde önceden ‘Sivas Marka Market’ bulunuyordu.

İnternet Siteleri, 444’lü veya Sivas Şubesi Telefon Numaraları üzerinden Pizza Siparişinizi verebiliyorsunuz. Tüm şubelerde bulunan kampanyalar Sivas şubelerinde de geçerli ve diğer şubelerdeki ürünlerin tamamını burada da bulabilirsiniz.

Dünya çapında bir pizzacı zinciri olan Dominos Pizza’dan ek olarak sufle gibi bir tatlı yiyebiliyorsunuz. Çorba olarak ise Ezogelin ve Domates çorbaları bulunuyor.

Ayrıca şubede sürekli geçerli olan iki kampanya var. Siparişler eğer gidilip restoran’dan alınır ise aynı pizza’nın ikincisi ücretsiz oluyor. Ve dışarıya verilen siparişlerde 30 dakika garantisi bulunuyor.

Öğlen 11:00’de açılan işletme, dükkanı 23:30’da kapatıyor. Bu saatten en az yarım saat önce sipariş vermeniz gerekiyor ki evinize getirebilsinler.

İletişim Kanallara aşağıdaki şekilde :

Adres : Örtülüpınar Mahallesi, Selçuklu Sokak, Numara : 4/A | P.K. 58030 – Merkez/Sivas

Telefon Numarası : 0 (346) 227 58 58 – 444 33 22

Kategorisi: Sehir Rehberi

Şimdiye Kadar: 6 Cevap.

 1. buket dedi ki:

  Malatyada tatmaktan vazgeçemediğim dominos pizzanın Sivasta da bu kadar eşsiz bir güzellikte sunulduğunu görmek çok güzel bir duygu gerçekten. Tüm çalışanlarınızı güler yüzünden dolayı teşekkür ediyorum, özellikle de Şifa isimli çalışanınız gerçekten işini hakkıyla yapıyor.

 2. Sivas Dominos dedi ki:

  Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlerden aldığımız destekle hizmetimizi daha da kaliteli bir hale getireceğimizden şüpheniz olmasın.

  Saygılarımızla,
  Sivas Dominos Ailesi

 3. Yüksel dedi ki:

  Selam Dominos SİVAS ailesi, kendi memleketimizde tadını alamadığımız pizza sizlerin elinde lezzete dönüşüp tadı unutulmuyor. Hepinize teşekkürler.

 4. Sait Pekyiğit dedi ki:

  Bugün oğlum Yiğit Pekyiğit, Dominosta kendi pizzasını hazırladı ve müthiş zevk aldı. Gösterdikleri ilgiden dolayı Dominosa teşekkür ederiz.

 5. Ebubekir dedi ki:

  Metin Bey Pizza Larınızın Hepsinin tadına baktım harika tatları var hele o sufle yok m?u Yeme de yanında yat.

Bir Cevap Yazın