Süper Genç

Sivas Kamil Koç
Sene 1926’da açılan Kamil Koç Otobüs Firması  1970 yılında aldığı bir kararla Küçülerek Büyülme Modeli’ni uygulamaya aldı ve tüm şubelerini kapatarak yalnızca ege ve marmara bölgesinde hizmet vermeye devam etme kararını uyguladı.Fakat Kamil Koç Turizm, son 2 yıldır birçok il’e şubelerini tekrar açarak toplamda 46 şehire ve bu şehirlerin ilçelerinin çoğuna tekrardan acente açtılar. 10 Haziran 2014 tarihi ile de  Sivas’a da şubelerini açtılar ve birkaç güzergaha hizmet vermeyebaşladılar. Toplamda 200’ün üzerinde şehre ve otogarında yazıhanesi bulunan firmanın otobüsleri artık Sivastan da geçecek.

Şimdilik Sivas’tan İstanbul’a ve Ankara istikametindeki yerlere gidebiliyorsunuz ama zamanla tüm güzergahlara açılacaktır. Açıldıkları gün itibariyle ; Sivas’tan Ankara, Akdağmadeni, Kayaş/Çalışkan, Kırıkkale, Sorgun ve Yozgat’a bilet satışı gerçekleştirmeye başladı. İstanbulda ise Alibeyköy, Ümraniye, Dudullu, Bayrampaşa(Esenler) otogarlarına gidiyor. Fiyatları ise diğer otobüs şirketleri ile aynı seviyede.

Firma, Sivas’a gelmesiyle birlikye şehrin birçok noktasına bürolarını açtı; Alibaba, Dikilitaş, 50. Yıl, Kepçeli ve Mevlana gibi yerlerde bilet satın alma ve servis noktaları bulunuyor.

Aşağıdan Kamil Koç Turizm’in Cumhuriyet Meydanı ve Otobüs Terminalindeki bürolarının iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Meydan Yazıhanesi ;

Telefon Numarası : 0 (346) 223 09 98

Adres : Atatürk Caddesi, Belediye Çarşısı, Numara : 3/F – 58100 Merkez/Sivas

E-Mail Adresi : kamilkoc@kamilkoc.com.tr


Otogar Yazıhanesi ;

Telefon Numarası : 0 (346) 226 15 99

Adres : Yenişehir Mahallesi, Kayseri Caddesi, Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali, Numara : 4/5- 58100 Merkez/Sivas

Kategorisi: Sehir Rehberi

Şimdiye Kadar: 2 Cevap.

  1. fatih yaray dedi ki:

    Otogar yazıhanesi telefon numarası yanlış.
    Düzeltebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın