Süper Genç

Sivas Medicana
Medicana Grubu, 2015 yılında girmeden birkaç hafta önce Sivas’a yeni hastanelerini açtı. Hastane daha önceden ‘Özel Sivas Anadolu Hastanesi’ idi, Medicana Grubu hastanenin binasını satın aldı ve doktorların çoğunu değiştirmeden Medicana ismiyle devam etmeye karar verdi.

Hastanenin toplamda 210 yatağı bulunuyor ve 25.000 metrekare alan üzerine kurulu. 2014 yılının ikinci yarısı itibariyle eklenen bina ve geliştirmelerle medicana için uygun bir konuma yükseldi. Sivas Medicana, medicana grubunun onbirinci hastanesi olma özelliğini taşıyor ayrıca medicana komşu illerimizde dahi bulunmuyor.

Medicana Grubu, Sivas’a gelmesiyle birlikte Sivas Halkına bir jest mahiyetinde 2014-2015 Süper Lig sezonunun ikinci yarısından itibaren bir buçuk yıllık bir anlaşma yaparak Süper Lig’de devam eden Sivasspor’un Ana Sponsoru oldu.

Yoğun Bakım Ünitesi ve Kanser tedavisi bölümleri ile Sivas’a sağlık alanında yeni bir çığ açacağını belirten Medicana Grubu Tüp Bebek teknolojisini Sivas’a getirmeyi düşündüklerini açıkladılar.

İletişim bilgileri aşağıdaki gibi ; Otobüs vasıtasıyla hastaneye kolayca ulaşmak mümkün. Aksu parkınınn 100 metre kadar aşağısında bulunuyor.

Telefon Numarası : 0 (850) 460 63 34

Adres : Kızılırmak Mahallesi, Şehit Fethi Akyüz Caddesi, Numara : 8 – Sivas

 

Kategorisi: Sehir Rehberi

Şimdiye Kadar: Bir Cevap.

  1. Havva acet dedi ki:

    Yoğun bakım daki hemsireleriniz çok suratsizlar hastalara ilgi denilen hiç birşey yok doktorlarımız çok iyi doktordan daha hava lılar lütfen hemsireleriniz doktorlar kadar ilgili olsunlar

Bir Cevap Yazın