Süper Genç

Süper Genç - Hakkımızda
Supergenc.com 2012 yılı temmuz ayı’ndan itibaren tek bir yazar ile karikatür paylaşımı planıyla yayın hayatına başlamış olup, geçtiğimiz üç yıl içerisinde kategorilerini ve yazar sayısını artırmış bir blogdur.

Günü gününe takip edilesi bir site olmasa da bazı sorunlarınızda arama motorlarından yönlenerek geldiğiniz, öğrenmek istediklerinizi bulabileceğiniz sahih bir kaynaktır.

Yazar kadromuz dört kişiden oluşmakta. Şimdilik sekiz adet kategorimiz bulunuyor fakat aklımıza geldikçe ve yazabileceğimizi düşündüğümüz bölümleri günden güne sitemize eklemekteyiz.

Prensibimiz yeterince bilmediğimiz konularda yazılar kaleme almamakla birlikte, günlük hayatımızda karşılaştığımız sorunları, öğrendiğimiz çözümlerle birlikte gerekirse resimli anlatımlarla sizlere sunmaktan ibarettir. Ek olarak yazarlarımız yazdıkları konularda makalelerinin içine eklemedikleri ayrıntıları, okuyuculardan soru olarak gelen yorumlar vasıtasıyla cevaplamaktadırlar.

Genç kadromuz ile çağımıza ayak uyduracak şekilde teknoloji ve bilişim konuları ağırlıklı paylaşımlar yapıyor ayrıca süje olarak daha yeni ve güncel mevzuları anlatıp, öğretmeye çalışıyoruz.