Süper Genç

Vine Kullanıcı Adı
Vine, profillerinize kullanıcı adı alma özelliğini 1 Ocak 2014 itibari ile getirdi. Bu özellik sayesinde kişisel profilinize benim gibi(vine.co/Selman) güzel bir link oluşturabilirsiniz.Yalnız bu şekilde bir kullanıcı adı almanız için bazı koşulları sağlamalısınız. Ama bu koşullar öyle zor şeyler değil.

  • En az 30 günlük(1 aylık) üye olmak,
  • Profilinizde en az 2 adet vine videonuz olması.

Bu şartları sağladığınız anda Settings(Ayarlar) sayfasına gittikten sonra sayfanın en altındaki Custom URL(Özel Bağlantı) karşısındaki alandan almak istediğiniz kullanıcı adlarını deneyebilirsiniz.

Bu özellik her kullanıcı tarafından yalnızca bir defa kullanılabiliyor; o yüzden dikkat edip kullanıcı adınızı düşünerek alın. Ayrıca şimdilik sadece internet sitesi üzerinden alabiliyorsunuz; mobil uygulamalarında bu özelliği eklememişler.

Vine’ın dili ingilizce olduğundan kullanıcı adını almadan önce öyle bir sayfa olup olmadığını kontrol etmenizi öneririm. Çünkü hata alırsanız ingilizce bir hata ile karşı karşıya kalacaksınız, benim gibi anlayamayabilirsiniz. Böylece o kullanıcı ismi henüz alınmamış ve sizde alamıyorsanız koşulları sağlamıyor olabilirsiniz; hemen iki vine çekip otuz gününüzün dolmasını bekleyin.

Bu arada kullanıcı adınızı aldıktan sonra vine videolarınızı profilinizden silebilirsiniz bu işlem kullanıcı adınızı kaybetmenize sebep olmaz.

Ben bu özellik çıktığı gün Vine’a üye oldum ve 30 günümün dolmasını bekledim. Otuzuncu gün ise iki adet video çekip yayınladıktan sonra Vine kullanıcı adımı edindim. Ardından vine’larımı sildim. Siz de aynı yöntemi kullanabilirsiniz çünkü revine’lar sayılmıyor.

Kategorisi: İnternet

Şimdiye Kadar: 4 Cevap.

  1. Ece Naz dedi ki:

    çok manyaksınızzzzzzzzzzzzzzz

  2. Sude Nur Yılmaz dedi ki:

    Siz gerçektende çok ***** çok ********** çok *** çok ****** ve çok *****sınız.

Bir Cevap Yazın